O uspołecznieniu

Faktem nieodmiennie związanym z emigracją czy wszelkiego rodzaju przenosinami w dal jest reset życia towrzyskiego. Oczywiście da się utrzymywać pewne kontakty na odległość, jednakże jest to zupełnie inna bajka. Nawet jeżeli babcia nauczy się posługiwać Skypem.

Na szczęście pewne odchylenia pozwalają sobie w miarę radzic z problemem, a nawet do pewnego stopnia pozwalają go wyeliminować. Dlatego moi drodzy chciałem dokonać krótkiego przeglądu obecnego życia towarzyskiego:

EDUARDO - Jaśmin-ninja. Chodzą plotki że lubi pejczyki i ciasne skóry (warto zwrócić uwagę na małe motylkokształtne klamerki które upiera się nosic. Rozważa rejestrację na którymś z popularnych portali społecznościowych. Łączą go podejrzane stosunki z pluszowym królikiem o imieniu Didi.

MIMI - Lubi Bacha i ciężkie dragi. Przebyła dość ciężką chorobę na skutek któej ma alergie na światło słoneczne. Widywana okazjonalnie owinięta w białe koronki jak snuje się sennie po mieszkaniu i wieszczy szeptem zagładę wszechrzeczy.

FLIPSY i FLOPSYBliźnięta, ten z lewej to FLIPSY i jest tym złym. Grał w kilku horrorach, choć głównie florę. FLOPSY jest raczej nieszkodliwy. Zbiera znaczki i interesuje się ogrodnictwem. Zaliczyli w duecie kilka wyst choć FLIPSY wydaje się lubić koty.

JUMBO hodowany na saharyjskiej pustyni by stać się zaciekłą bestią. Raczej niewielką zaciekłą bestią jeżeli chodzi o szczegóły. Znany z niezłomnej ambicji, walki o dobro i dominację nad światem. Wydaje się lecieć na Flopsy’ego.

BARBARA emerytowana śpiewaczka operowa. Na dobrą sprawe i tak dość trudno śpiewać będąc rośliną. Wydaje się lubić kicz, acz dzięki bujnej osobowości i silnemu charkterowi nie ma z tym większych problemów. Okazjonalnie owocuje.

JÜRGENnalega by fotografować go pod dziwnymi katami podkreślającymi jego rzeokomą monumentalność. Utrzymuje że jest blond wikingiem, mimo oczywistych azjatyckich korzyeni. Utrzymuje dość niejasne stosunki z politycznymi figurami z niedalekigo wschodu. Istnieją podejrzenia jakoby strał się wykończyć Promiennego.

2 komentarze: