Ręczny! Gdzie tu jest ręczny?!

Oj, nie wyrabiam. Acz po kolei. Włochy fajne, Włosi tym bardziej. Hałaśliwa to nacja, ludzkich języków nieuczona, acz czego im w lingwistyce nie dano, wynagrodzono w ogólnej śródziemnomorskości. Uroku dodawał też fakt, iż większość obserwowałem w Mediolanie, stolicy lansu.

Wszystko szło fajnie i pięknie, poprzez śnieżyce, aż po sobotni wiosenny dzień. Wieczór także nie rozczarowywał, gdyż zaczął się w okolicznej knajpie (http://birrificiolambrate.com/)... Toczył się spokojnie i statecznie, żłopaliśmy sobie z Kano piwko, acz tu nagle - zamykają! Nic w tym niezwykłego, prawdziwa tajemnica rozpostarła się na kolejnych wydarzeniach. Otóż, kolejną rzeczą którą kojarzę jest obudzenie się w hostelu, we własnym łożu... rzecz o tyle niezwykła, iż film nie rwie mi się łatwo, Kano jako że letko weschodnia jest, też takich przypadków nie notuje.

Z ostrożnie rekonstruowanych wydarzeń wiemy iż od ok. 1:17 (ostatni odczyt z bankomatowego rachunku), po 2:30 (SMS-es o frywolnej ortografii wysłany w niewiadomym celu pod całkiem znany numer) - nemo. Obudziliśmy się oboje, w pokoju powiewała nieobecna wcześniej czerwona zasłona.

Teorie mamy dwie - dragi w drinku, co jest pomysłem kuriozalnym, jako że:
(a) napojów swych pilnuje i nie opuszczam.
(b) dosypywanie mi czegokolwiek do piątego piwa nie ma żadnego sensu - w tym stanie i tak zwykle zgadzam się na wiele, częstokroć współpracując.

Teoria druga jest o wiele bardziej racjonalna i prawdopodobna - porwali nas kosmici! Zbieżna o tyle, że Kano na lotnisku uporczywie piszczała bramkę, niezależnie od ilości podejść i technik. Ma pewnie czipa, co dziwniejsze, ja nie. Odnoszę dziwne wrażenie, że kosmici mnie nie polubili.A, tak poza tym to chyba wyrwałem jakiegoś Libańczyka, co dawałoby mi średnią dwóch Libańczyków na kwartał i byłoby motywem przewodnim, gdyby nie kosmici. Pewnie rzucałbym frywolnymi uwagami pełnymi podłych uwag o podtekstach kulturowych, a tak nie będę.

PS. Zwolniło się jeden pokój, odenajmę chętnie. Szczegóły na IS.

1 komentarz:

  1. ty już na kosmitów winy nie zwalaj ;] hehe wiesz co robisz ;)

    OdpowiedzUsuń